У Туреччині понад тиждень шукають зниклу в горах українку

У Турeччині пoнaд тиждeнь прoдoвжуються пoшуки 42-річнoї укрaїнки Яни Кривoшeї, якa нa трaвнeві святa вирушилa дo Турeччини нa гoру Geyik Sivrisi і незабаром в соответствии с приїзду перестала виходити на зв'язок. Для зникнення в соцмережах повідомив брат зниклої туристки В'ячеслав Кривошея, передає УНН.

"Моя рідна милосердная сестра Яна Валеріївна Кривошея (1979 р.н.) возьми травневі свята (з 1.05.2021) умотала задолго. Ant. с Туреччини. Вона любить альпінізм, трекінг: серам, гори, всі справи. Поїхала одна — і від людей відпочити теж. Поїхала… і зникла. Получай 10 травня у неї був зворотний путешествие, але вона не повернулася. З 10 травня я, поки безуспішно, намагаюся знайти сестру. З 12-го я перебуваю в горах біля Анталії", — повідомив В'ячеслав.

Из-за словами родича, Яна перестала виходити сверху зв'язок раніше. Останній однова, 2 травня, вона відправила в месенджері Viber повідомлення мамі "Я получи и распишись вершині!".

В'ячеслав пізніше повідомив, що ввечері 10 числа для зникнення жінки повідомили українському консулу в Туреччині. Бери наступний день брат прибув до самого Туреччини. Тоді ж заяву про зникнення було подано в поліцію.

12 травня сверху горі знайшли намет Яни, в якому залишилися деякі її речі, але без- було двох її рюкзаків. Вершину обстежили альпіністи, однак слідів зниклої дівчини виявити мало-: неграмотный вдалося.

Як повідомив брат, поліція розглядає три версії зникнення Яни:

1) заблукала, впала в невідомому поки місці;

2) поїхала в інше місце лазити (малоймовірно);

3) викрадення.

Відзначимо, що возьми даний момент УНН не вдалося зв'язатися з посольством України в Туреччині про підтвердження інформації.

Як повідомляв раніше УНН, в зв'язку з призупиненням непальським урядом міжнародного авіасполучення, сьогодні нате території Непалу вимушено залишилися 107 громадян України. У чотирьох з них виявлено COVID-19. Получай сьогодні зовнішньополітичне відомство України опрацьовує можливість повернення громадян для репатріаційних рейсах іноземних держав, с правой стороны знаходиться на контролі.