Як виграти державний тендер системи Прозорро

Усі закупівлі за державним бюджетом проводять через систему Прозорро. Вона є відкритим майданчиком для проведення торгів. Вона була створена для мінімізації корупційних схем, які можуть виникати під час укладання договору під час прямого пошуку постачальників. Для реєстрації необхідно скористатися ліцензованим майданчиком Української Універсальної Біржі tender.uub.com.ua.

Як виграти державний тендер системи Прозорро

Як відбуваються торги, та на що вони спрямовані

Тендери на закупівлю здійснюються за допомогою інтернет-сервісу Прозорро. На ньому замовники викладають заявки на товари та послуги, які необхідні для виробництва та активізації системи. На ці замовлення може відповісти будь-який підприємець, який може зробити постачання.

Обов’язковою умовою для цього є такі фактори:

  • встановлення мінімальної ціни на постачання;
  • формування замовлення із матеріалів потрібної якості;
  • використання продукції, що повністю підходить під заявку;
  • відповідність усім вимогам замовника щодо умов поставки.

Всі ці фактори є обов’язковими для дотримання. Без них постачальник зможе вивести компанію на торги. Щоб договір було укладено, йому потрібно чітко відповідати всім критеріям.

Що потрібно зробити для виграшу у тендері

Щоб виграти державний тендер постачальнику, необхідно провести ряд дій.

  1. Вибір майданчика. Щоб подати заявку на Прозорро, потрібно провести реєстрацію через ліцензійний майданчик. У його ролі може виступити Українська Універсальна біржа. Вона отримала ліцензію на проведення торгів від сервісу Прозорро та забезпечує повноцінний доступ до всіх файлів та даних. Вона дозволяє розібратися в усіх тонкощах системи торгів та отримати кваліфіковану підтримку.
  2. Проведення якісного пошуку та налаштування повідомлень. Самостійний пошук може сильно затягнутися, так як на це витрачається багато сил та часу. Майданчики дозволяють провести підключення повідомлень, щоб отримувати сповіщення про відповідні варіанти. Завдяки цьому можна не тільки швидко відреагувати, але й одразу переглянути всі дані по заявці та зрозуміти, чи потягне її компанія.
  3. Зниження ціни. Система Прозорро працює за принципом зниження ціни. Виграє лише той учасник, чия ціна буде нижчою, ніж запропонували інші користувачі. Зменшити собівартість, а відповідно і весь ціновий показник, можна за рахунок виключення рекламних компаній, відсутності необхідності в оренді або купівлі торгових приміщень та площ. Тільки на основі цих двох критеріїв можна отримати змогу знизити ціну в тендері.

Використовуючи всі ці фактори, можна суттєво збільшити свої шанси на перемогу в торгах. Підприємства можуть отримати максимальну кількість вигоди під час використання сервісу державних закупівель. Насамперед, вони пов’язані з наявністю постійних клієнтів, які щороку надсилатимуть заявки. Це свого роду стабільність у отриманні прибутку та досягнення поставленого завдання щодо збільшення продажів. При цьому постачальник може продати свій товар у великих обсягах на вигідних умовах.