В Україні скасували підсумкову атестацію в 4 і 9 класах

У дoкумeнті прo oсвіту учнів, звільнeниx від ДПA, будe зрoблeнo зaпис "звільнeний(a)".

Міністeрствo oсвіти і науки звільнило учнів 4 і 9 класів від проходження державної підсумкової атестації (ДПА) у 2021 році. В такий крок пішли через пандемію коронавірусу. Относительно це повідомляється на сайті відомства в середу, 17 березня.

Відповідний указ МОН від 3 березня за №273 зареєстрований у Міністерстві юстиції України 16 березня вслед за №338 / 35960.

"Рішення прийнято у зв'язку зі встановленням в (видах Єдиної державної системи цивільного захисту для всій території України режиму надзвичайної ситуації відповідно раньше п.1 розпорядження Кабінету Міністрів від 25 березня 2020 року после №338-р Про переведення Єдиної державної системи цивільного захисту в строй надзвичайної ситуації", – ідеться в повідомленні.

Як пояснили в Міносвіти, у документі относительно освіту учнів, звільнених від ДПА, если зроблено запис "звільнений(а)".

"Таке рішення сприятиме організованому завершенню навчального року учнями, які закінчують отримання початкової та базової загальної середньої освіти, в умовах поширення возьми території України COVID-19", – пояснили у відомстві.

Це рішення Міносвіти войти в силу в день його опублікування в Офіційному віснику України.