У МОН нагадали, що реєстрація на ЗНО завершується 5 березня

Міністeрствo oсвіти і нaуки Укрaїни нaгaдaлo, щo рeєстрaція нa зoвнішнє нeзaлeжнe oцінювaння зaвeршується 5 бeрeзня. Ради це пише УНН, з посиланням получай пресслужбу МОН.

"5 березня – останній воскресенье, визначений для відправлення поштою реєстраційних документів в (видах участі в зовнішньому незалежному оцінюванні. Дату подання документів впредь до регіонального центру оцінювання якості освіти визначають после відтиском штемпеля на поштовому конверті", – заявили в МОН.

Регіональні центри оцінювання якості освіти продовжуватимуть опрацьовувати реєстраційні документи, отримані після 5 березня, однак следовать умови, що вони відправлені у встановлені терміни. Документи, надіслані після 5 березня, опрацьовувати далеко не будуть.

Станом на 3 березня во (избежание участі в зовнішньому незалежному оцінюванні та державній підсумковій атестації зареєстрували 268 339 осіб, які обрали 1 092 374 тестування.

После п’ятірки найпопулярніших предметів ЗНО, які обирають учні, входять:

  • історія України – цей навчальний вопрос обрали 210 028 осіб;
  • математика – 207 205 осіб;
  • українська мова і література – 178 119 осіб (87 192 особи зареєструвалися исполнение) участі в тестуванні з української мови);
  • географія – 126 190 осіб;
  • англійська мова – 105 133 особи.

Основна сесія зовнішнього незалежного оцінювання цьогоріч стартує 21 травня тестуванням з хімії й триватиме после 15 червня, коли відбудеться ЗНО з географії.