Туристам на замітку: в Україні хочуть збільшити кількість регулярних і чартерних рейсів до Туреччини

В Укрaїні xoчуть збільшити кількість рeгулярниx і чaртeрниx рeйсів дo Турeччини — oргaнізувaти дoдaткoві рeйси дo пoпулярниx маршрутів возьми вихідні, а також відкрити сполучення з новими містами.

Відповідне доручення дав Прем’єр-міністра Дионисий Шмигаль під час наради щодо співпраці з Туреччиною у сфері туризму, передає УНН.

Як повідомили у Кабміні, Прем’єр-міністр підкреслив, що необхідно напрацювати шляхи активізації взаємовигідної співпраці з Туреччиною у сфері туризму, зокрема розширити морське й авіаційне сполучення.

“Українці входять после списку найчисельніших туристів у Туреччині, і географія їхнього відпочинку постійно розширюється. Тому ми маємо розглянути можливість розширення сполучення, зокрема організувати додаткові рейси прежде популярних маршрутів на вихідні, а також відкрити сполучення з новими містами”, — зазначив Дуся Шмигаль.

Водночас Глава Уряду підкреслив, що варто розробити сприятливі умови исполнение) залучення туристів із Турецької Республіки до самого України.

“Окрім великих міст, варто розглянути можливість розвитку напрямків прежде санаторних курортів, які будуть цікаві угоду кому) подорожей всією родиною”, — сказав Прем’єр-міністр.

Також учасники наради обговорили можливість взаємного визнання між Україною і Туреччиною майбутніх сертифікатів здравствуй’я, які розробляються в Європейському Союзі. Вслед словами Прем’єр-міністра, це допоможе значно збільшити потік туристів між державами в період пандемії.

Следовать підсумками наради Денис Шмигаль дав доручення відповідним відомствам опрацювати питання можливості збільшення регулярних і чартерних рейсів між Україною і Туреччиною та розглянути шляхи спрощення системи відвідування України вакцинованими громадянами Туреччини.