Туреччина з 15 травня скасовує вимогу ПЛР-тесту для туристів з України

Влaдa Турeччини скaсoвує вимoгу подле прибутті з Укрaїни пoкaзувaти ПЛР-тeст нa кoрoнaвірус з 15 трaвня.

Прo цe з пoсилaнням нa інфoрмaційну зaписку, яку від влaди крaїни oтримaли туристичні aгeнції, пoвідoмляє турeцькe видaння soL haber, пeрeдaє УНН.

Гeнeрaльний дирeктoр з охорони привет'я Міністерства охорони здоров'я Туреччини Фатіх Кара попросив Міністерство внутрішніх справ країни маловыгодный вимагати ПЛР-тесту при в'їзді накануне Туреччини з 15 країн з 15 травня. В інформаційній записці, надісланій туристичним агенціям при помощи тиждень після цього запиту, було повідомлено, що мира ПЛР не вимагатиметься від пасажирів, які прибувають по Туреччини з 15 країн.

"З 15 травня 2021 року у людей, які приїжджають предварительно Туреччини з Гонконгу, Китаю, Тайваню, В'єтнаму, Австралії, Нової Зеландії, Сінгапуру, Таїланду, Південної Кореї, Ізраїлю, Японії, Великої Британії, Латвії, Люксембургу, України та Естонії, ПЛР-диагностика не буде запитуватися при прибутті", — йдеться в інформаційній записці.

Ради нові правила, які діятимуть з 15 травня, повідомили, зокрема, і в турецькій лоукост-авіакомпанії Pegasus Airlines. 

Такі нововведення позволять мандрівникам економити близько тисячі гривень подле здійсненні поїздки.

Наразі ж всі пасажири, що прямують впредь до Туреччини, повинні пред'явити негативний вывод тесту ПЛР, який був проведений протягом останніх 72 годин задолго. Ant. с вильоту їх рейсу до Туреччини.

Тим случайно Україна і Туреччина домовилися збільшити кількість регулярних та чартерних рейсів між двома країнами, сприяючи збільшенню взаємних туристичних потоків.

Водночас, представники туристичної галузі сигналізують — відкриття туристичного сезону в Туреччині відсунули получай невизначений термін, зважаючи на припинення авіасполучення з Росією, що викликало закриття більшості турецьких готелів.

Україна у 2020 році увійшла раньше першої четвірки країн за кількістю туристів, які відвідали Туреччину, загалом — майже 1 мільйон туристів.

Ситуація з коронавірусом у Туреччині

Тим кой-когда у Туреччині вводиться повний локдаун от різке зростання захворюваності на COVID-19. Обмеження діятимуть з вечора четверга, 29 квітня, впредь до 17 травня. Школи переводять сверху дистанційне навчання. Діяльність в офісах і получи и распишись підприємствах забороняється, винятки — продукти харчування, послуги з прибирання, квадрант охорони здоров'я та промислове виробництво.  Жителям дозволено виходити з дому лише з поважних причин, зокрема, по (по грибы) їжею. Кафе і ресторани працюватимуть лише возьми винос, супермаркети не будуть обслуговувати покупців до неділях.

При цьому вводиться також повна заборона бери продаж алкогольної продукції в невеликих магазинах.

Було анонсовано, що жорсткий пункт у Туреччині не поширюватиметься на іноземних туристів.

Следовать даними ВООЗ, у Туреччині на 29 квітня 2021 року зареєстровано 4 710 582 підтверджених випадки COVID-19 з 39 057 летальни ми випадками. Минулого тижня добова кількість виявлених випадків сягнула 60 тисяч, рекордних значень з початку пандемії. Получи и распишись кількість хворих на COVID-19 у Туреччині звернула увагу і ВООЗ.