Ромашка лікарська корисна для обличчя

Лікарська ромашка є улюбленою квіткою косметологів. З екстрактів і масла ромашки виробляються лікувальні засоби для волосся і шкіри всіх типів. Лікарська аптечна ромашка має дезинфікуючу і протизапальну властивість, що робить її унікальним засобом, ефективнодоглядає за жирною шкірою і проблемною шкірою. Зволожуючі і пом’якшуючі якості даного квітки застосовуються для виготовлення засобів для догляду за чутливою і сухою шкірою, відновлення виснаженного волосся.
Відвар ромашки здавна використовується жінками для вмивання, шкіра виглядає свіжою, чистою і молодою. Достатньо ложки ромашкових квiток і літра окропу, щоб отримати відвар з унікальними властивостями. Вiдваром можна протирати шкіру обличчя, шиї, зони декольте. Якісну лікарську ромашку використовують для лікування проблемної шкіри обличчя. На основі ромашкових квiток легко приготувати лосьон проти вугрів. Потрібно взяти ложку сухої ромашки, цедру одного лимону, залити склянкою окропу і настояти в закритому посуді 1 годину. Після цього до відвару додається:
— 50 мл спирту;
— 2 ложки камфорного спирту;
— 2 ложки столового оцту.
Всі інгредієнти ретельно перемішуються, лосьон переливають в скляну ємність, після чого можна щодня користуватися лосьоном вранці і ввечері. Лосьон зберігається в холодильнику протягом 1 тижня. Можна використовувати лосьон не тільки для шкіри обличчя, але ще і грудей, плечей.
Щоб суха шкіра набула більш свіжий вигляд, не облазила, а сяяла здоров’ям і чистотою, виготовте ромашкову масляну маску. Оливкова олія нагрівається на водяній бані, до нього додається кiлька ложок ромашкових квiток, суміш нагрівається ще п’ять хвилин і дайте настоятися 1 годину. Марля просочується сумішшю і наноситься на обличчя на півгодини.
Для того, щоб косметичні засоби власного виробництва приносили користь, потрібно купувати якісну сировину, наприклад, перевірені лікарські трави України. Компанія «Ліктрави» застосовує повітряний сепаратор, який очищає лікарську рослинну сировину від піску, дрібних каменів. Впроваджуються нові технології, що дозволяють запропонувати пацієнтам якісну допомогу при фітотерапії. Піклуватися про споживача — це важлива частина роботи компанії «Ліктрави». Багато лiкарських трав пропонують у фасованому вигляді в фільтр-пакетах «Ротоплекс».