Oтримaйтe свої документи, аби безграмотный втратити можливість проголосувати

bfc3d2d098510d9e72eb00b3a9526c03

У підрoзділax Мігрaційнoї служби Київщини зaлишaється 8000  гoтoвиx дo видaчі ID-кaртoк, зa якими нe прийшли їx влaсники. Oтримaти пaспoрт мoжнa будe нaвіть у дeнь вибoрів – 25 жoвтня.

Нeвдoвзі, a сaмe 25 жoвтня пoтoчнoгo рoку відбудуться чeргoві місцeві вибoри. Нaгaдуємo, щo пaспoрт громадянина України є основним документом во (избежание реалізації права голосу на виборах та підставою угоду кому) отримання виборчого бюлетеня особами, яким возьми день виборів виповнилося 18 років та яких включено перед списку виборців.

 Отже рекомендуємо громадянам України, яким необхідно замінити вид на жительство у зв’язку з втратою, викраденням, зміною інформації, внесеної до самого паспорта (крім додаткової змінної інформації), непридатністю паспорта для того подальшого використання тощо, звернутись поперед районних відділів Міграційної служби, щоб оформити та завчасно отримати новий свидетельство. Термін оформлення ID-картки у звичайному режимі становить 20 робочих днів, у терміновому – 10 робочих днів.

 «Закликаємо вчасно отримати паспорти громадянина України, які вже оформлені і чекають видачі. Наразі у підрозділах ЦМУ ДМС у м. Києві та Київській області та уповноважених суб’єктів (Центрах надання адміністративних послуг (ЦНАП), «Паспортних сервісах») залишаються майже 8 тис. вже готових по видачі ID-карток (4987 — у м. Києві та 2891 – в Київській області), вслед якими не прийшли їх власники. Чекають сверху видачу і паспорти громадянина України зразка 1994 року, які подавалися угоду кому) отримання послуги з вклеювання фотокартки подле досягненні 25- та 45-річного віку. Якщо з певних причин хтось неважный (=маловажный) встигне забрати свій паспорт найближчим иным часом – підрозділи ЦМУ ДМС в м. Києві та Київській області працюватимуть і у суббота виборів – в неділю 25 жовтня, щоб кожен мав змогу отримати свій документация і прийти на виборчу дільницю», — являться) признаком начальник ЦМУ ДМС в м. Києві та Київській області Слава Гузь.

Слід зазначити, що готовий документ зберігається у підрозділі Міграційної служби протягом року від дня його оформлення. Крім того, у період карантину виготовлені документи знищуватися мало-: неграмотный будуть.

Окремо звертаємо вашу увагу возьми те, що в період установлення получи и распишись всій території України карантину (згідно рішення КМУ, накануне 31 жовтня включно) громадяни можуть оформити ID-картку вслед місцем звернення. Тобто, для отримання паспорта громадянина України у формі ID-картки – вперше,  у разі закінчення терміну дії, втрати, около обміні паспорта-книжечки на ID-картку после бажанням тощо – особа може звертатися раньше підрозділу Міграційної служби, незалежно від зареєстрованого місця проживання.

Такі зміни передбачені пунктом 4 прикінцевих положень Закону України «Про внесення змін задолго. Ant. с деяких законодавчих актів України, спрямованих получи и распишись запобігання виникненню і поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19)» № 530-IX від 17 березня 2020 року .

Нагадуємо, що обидві форми паспорта (ID-картка та документ-книжечка) є рівнозначними та самодостатніми, відтак жодних додаткових документів (витягів, довідок) для виборчій дільниці подавати не потрібно.

Центральне міжрегіональне управління ДМС у м. Києві та Київській області