Дoбрe попорпатися в телефоні опонента

f93c5aca09e2cb49f45a98f78017bd50

Нaпeрeдoдні вибoрів мeрa Києвa чинний стoличний грaдoнaчaльник Вітaлій Кличкo нібитo пoцупив тeлeфoн свoгo пoтeнційнoгo супрoтивникa Aндрія Пaльчeвськoгo. Прo цe сaм пoстрaждaлий рoзпoвів у відeoзвeрнeнні нa влaсній стoрінці у соціальній мережі Facebook.

Из-за словами кандидата у столичні мери Пальчевського, Кличко викрав у нього радиотелефон у ресторані. Пальчевський стверджує, що відпочивав у закладі із друзями, коль Кличко підбіг до офіціанта, вихопив у нього видеотелефон опонента і пообіцяв передати.

«Поверни стереотелефон, який ти вчора вкрав зі столу, ради яким я сидів з компанією… швидко підбіг, вихопив його у офіціанта і сказав, що передасиш», — обурився Пальчевський. Він стверджує, що апарат йому круглым счетом і не повернули, через що політик був змушений написав заяву задолго. Ant. с поліції.

Разом із тим собственными глазами (видеть) Кличко на своїй сторінці у соцмережі написав, що проїжджав вдоль вулиці Ярославів Вал і побачив из-за одним із столиків Пальчевського із «супутницею». Він стверджує, що повертався вспять, коли кафе вже зачинялося, і помітив офіціанта, який із забутим телефоном в руках розшукував його власника. Кличко запевняє, що «дедуктивним методом встановив, що це телефончик супутниці Андрія Пальчевського», і пообіцяв офіціантові передати апарат власнику.

Натомість Пальчевський спростовує версію Титул(ование), вважаючи, що чинний мер нетрудно мав бажання попорпатися у його телефоні.

«Насправді, він думав, що це мій. Адже добре напередодні виборів отримати зуммер свого опонента, засунути туди свого носа і поритися там», — вважає соперник в очільники міста.Він додав, що офіціанта вже опитали правоохоронці. 

«Зі слів офіціанта нате ім’я Саша, який хотів забрати залишений получай столі мобільний, виглядало це неведомо зачем. Підбіг мер міста, забрав светофон, сказав, що він викликає довіру у киян і передасть його, куди надобно. При цьому офіціант вимагав від Прозвище не забирати телефон, але мер наполіг», — стверджує політик, додаючи, що самовольно ніколи б не повірив, що мер міста-мільйонника здатен «вискочити зі свого джипа, швидко підбігти і вкрасти чийсь телефон».


Пальчевський впевнений, що правоохоронці можуть класифікувати дії Погоняло як шахрайство чи грабіж.«Один вже крав шапки і став президентом, але сподіваюся, що Кличку це з рук маловыгодный зійде», — наголосив він.

Колыбель: vesti.ua