Чому приватний лiкар краще?

Є відома приказка «Здоров’я не купиш ні за які гроші», але в умовах сучасного світу, можна додати «а ось хороше лікування — купити можна запросто». Ще не так давно лікування у приватного лікаря в приватній клініці вважалося розкішшю. Сьогодні ж, приватний лікар став більш доступним для менш забезпечених верств населення. У багатьох випадках пацієнти віддають перевагу приватним лікарям, а не державним.
Перед тим, як відправитися в приватну клініку, потрібно дізнатися, на яких підставах вона працює, чи є всі дозвільні документи. Важливим фактором, що впливає на вибір лікаря та клініки, є наявність прекрасної репутації на ринку медичних послуг. Рекомендується враховувати думку друзів і родичів, які порадили того, чи iншого лікаря.
Сьогодні у більшості приватних клінік є сайти, на яких розміщується інформація про фахівців, які практикують у клініці. Необхідна наявність вчених ступенів, вищої категорії, документів о професійній перепідготовці, наявність наукових праць і публікацій, членство в професійних асоціаціях. Все це свідчить про високий рівень професіоналізму і досвіду лікаря, якому можна довірити найцінніше — здоров’я і життя.